Vadovybė

Lietuvos arbitražo teismo valdyba

Lietuvos arbitražo teismo valdybos pirmininkė dr. Agnė Tvaronavičienė

Lietuvos arbitražo teismo valdybos pirmininkė nuo 2017  m. rugpjūčio 25 d.

Dr. Agnė Tvaronavičienė taip pat Mykolo Romerio universiteto Viešosios teisės instituto direktorė ir docentė, dėstanti alternatyvaus ginčų sprendimo ir mediacijos krypties dalykus, vedanti kvalifikacijos kėlimo mokymus ir kitus seminarus.

Lietuvos arbitražo teismo valdybos narys Vitalis Milevičius

Lietuvos arbitražo teismo valdybos narys nuo 2017 m. rugpjūčio 25 d.

Vitalis Milevičius taip pat yra antstolis. Nuo 2003 iki 2015 m. buvo Antstolių garbės teismo narys, pirmininko pavaduotojas, pirmininkas, o nuo 2015 iki dabar – Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo narys.

Lietuvos arbitražo teismo valdybos narė prof. dr. Snieguolė Matulienė

Lietuvos arbitražo teismo valdybos narė nuo 2017  m. rugpjūčio 25 d.

Prof. dr. Snieguolė Matulienė taip pat yra Mykolo Romerio universiteto teisės fakulteto prodekanė, Viešojo saugumo fakulteto profesorė, Teismo ekspertų veiklos koordinavimo tarybos narė bei teisėjų veiklos vertinimo komisijos narė.

Lietuvos arbitražo teismo valdybos narys prof. dr. Gintautas Bužinskas

Lietuvos arbitražo teismo valdybos narys nuo 2017 m. rugpjūčio 25 d.

Prof. dr. Gintautas Bužinskas taip pat yra Utenos kolegijos direktorius, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos prezidentas, Lietuvos darbdavių konfederacijos prezidiumo narys, Vartotojų teisių gynimo komisijos narys.

Lietuvos arbitražo teismo valdybos narys Ramūnas Stonkus

Lietuvos arbitražo teismo valdybos narys nuo 2017 m. rugpjūčio 25 d.

Ramūnas Stonkus taip pat yra asociacijos “Lietuvos kredito unijos” valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas, nuo 2014 m. – Lietuvos kooperatyvų konfederacijos tarybos narys.

Lietuvos arbitražo teismo valdybos narys Evaldas Rapolas

Lietuvos arbitražo teismo valdybos narys nuo 2017 m. rugpjūčio 25 d.

Evaldas Rapolas taip pat yra advokatų kontoros “Magnusson” partneris, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto lektorius, dėstantis civilinio proceso dalyką, bei Kauno Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos narys.

Lietuvos arbitražo teismo administracija

Lietuvos arbitražo teismo pirmininkė dr. Agnė Tvaronavičienė

Lietuvos arbitražo teismo pirmininkė dr. Agnė Tvaronavičienė buvo paskirta vadovauti šiai nuolatinei arbitražo institucijai 2013 m. vasario 8 d. visuotinio dalyvių susirinkimo sprendimu, o 2017 m. rugpjūčio 25 d. buvo perrinkta 5 metų kadencijai.

Dr. Agnė Tvaronavičienė taip pat yra Lietuvos arbitražo teismo valdybos pirmininkė, Mykolo Romerio universiteto Viešosios teisės instituto direktorė ir docentė, dėstanti alternatyvaus ginčų sprendimo ir mediacijos krypties dalykus, vedanti kvalifikacijos kėlimo mokymus ir kitus seminarus.

Lietuvos arbitražo teismo pirmininkės kontaktai:
[email protected]