LIETUVOS ARBITRAŽO TEISMAS
Likviduojamas

Apie teismą

Lietuvos arbitražo teismas – sparčiai besivystanti nuolatinė komercinio arbitražo institucija, kurios pagrindinis tikslas organizuoti ir administruoti ginčų sprendimą arbitražu. Savo klientams – nesutariantiems asmenims – siūlome profesionalų, konfidencialų, greitą bei ekonomišką ginčų sprendimo procedūrą.

Mūsų klientai, įvairaus dydžio verslo subjektai, vertina atradę arbitražo alternatyvą ir ja naudojasi tiek stambių tiek ir nedidelę vertę turinčių ginčų atveju, nes žino, jog sprendimo procedūra jiems nebus nuostolinga nei finansinių nei laiko sąnaudų atžvilgiu, o priimtas sprendimas bus pagristas ir objektyvus.

Mūsų arbitrai – autoritetingi, profesionalus teisininkai bei kitų sričių specialistai, mokslininkai ir praktikai, kuriems arbitro paslaugų teikimas – didelė atsakomybė ir šalių suteikta jiems garbė.

Arbitrai

Lietuvos arbitražo teismo rekomenduojamų arbitrų sąraše virš šimto profesionalių ginčų sprendimo specialistų, kurie yra pasirengę būti nešališkais arbitrais sprendžiant įvairių sričių ginčus.

Arbitražo mokesčių skaičiuoklė

Kai ginčas nagrinėjamas rašytinio proceso tvarka:
Galutinė kaina įskaitant PVM
Kai ginčą nagrinėja 1 arbitras:
Viso moketi:
0.00 Eur
Kai ginčą nagrinėja 3 arbitrai:
Viso moketi:
0.00 Eur
Į šią kainą įeina registravimo ir administravimo mokestis + PVM, kai byla nagrinėjama rašytine tvarka. Arbitražo mokesčių suma supaprastinto arbitražo proceso bylose yra 375 eurai + PVM, neatsižvelgiant į reikalavimo sumą.

Dalyviai ir partneriai